Aktuality

Aktuality, Nová vína

Nové vinařství Ritopeky z Břeclavi

Novinka v sortimentu Vína Srdcem. Tentokrát jsme se rozhodli obohatit naší nabídku moravských vínno vinařství Ritopeky z Břeclavi. Názec Ritopeky je zároveňnázvem viniční tratw, kde stojí jejich vinohrady. O toto malé rodinné vinařství se stará otec a jeho dva synové, kteří spplečně obstarávají celkem 1 ha vinic. V portfoliu mají klasické odrůdy v suchém provedení. Tak si přijďte vybrat a ochutnejte tyto novinky.

Aktuality, Nová vína

Francouzská vína z oblasti Languedoc

Představujeme Vám horkou novinku, francouzská vína z malého rodinného vinařství Brau, oblast Languedoc. Toto vinařství si zakládá na autentickém přístupu k výrobě vína, proto v nabídce najdete i vína naturální.

Degustace

Degustace Vinařství Verýsek

Zveme Vás tímto na degustaci vín z Vinařství Verýsek. Malé rodinné vinařství pod taktovkou Tomáše Osičky alias Verýska se nachází ve Velkých Bílovicích a zakládá si na tradici, kvalitě a lásce k vínu. Degustace proběhne ve čtvrtek 27.dubna 2023 od 18:00 ve Vína Srdcem Letná. Degustovat budeme celkem 8 vzorků vín a Tomáš osobně Vám představí i horké novinky tohoto roku. Samozřejmostí je něco dobrého k zakousnutí. Cena za degustaci je 290 Kč na osobu. Rezervace posílejte na email info@vinasrdcem.cz. Těšíme se na Vás.

Nová vína

Francouzská vína z Côtes du Rhône

V nabídce Vína Srdcem nově najdete francouzská vína z oblasti Côtes du Rhône. Vinařství Cave de Cairanne je středně velké vinařství se skvělou atmosférou nacházející se v malém francouzském městečku Cairanne na pravém břehu řeky Rhôny. V nabídce najdete jedno víno bílé a pět červených včetně tří vín s certifikací BIO, tedy vín, jejichž hrozny byly pěstovány v bio režimu a samotná výroba vína se potom obešla bez zbytečného přidávání siřičitanů. Věříme, že Vás tato francouzská vína nadchnou stejně jako nás.

Nové produkty

Salámy z italské Irpinie nově ve Vína Srdcem

Nově u nás můžete zakoupit italské salámy různých chutí z oblasti Irpinia v italské Kampánii. V nabídce najdete známou salsicciu irpinella, salsicciu cocciatorino či pikantní verzi salsicciu cocciatorino picante. Věříme, že si na salámcích pochutnáte a užijete si je se sklenkou dobrého italského vína.